Masz pytanie?

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO CAMELEON

 

Postanowienia ogólne: Sklep oleje-cameleon.pl obsługiwany przez firmę Cameleon Mateusz Polachowski mającą swą siedzibę w Głubczynie 68D/2 77-430 Krajenka, województwo wielkopolskie zwaną dalej oleje-cameleon.pl

 

Warunki dokonywania zakupów: Sklep internetowy oleje-cameleon.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.netgaleria.pl Oferta i realizacja zakupów W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (pragon, lub na życzenie klienta faktura). Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów. Wszystkie ceny podawane w sklepie oleje-cameleon.pl są cenami wyrażonymi w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT.

 

Reklamacje i gwarancje: Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli oleje-cameleon.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

 

Zwroty: Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów: tel. 500 298 998

 

Postanowienia końcowe: oleje.cameleon.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: ewacameleon@gmail.com Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane oleje-cameleon.pl Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy dotpay.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook