Masz pytanie?

Olej słonecznikowy 500ml

Cena:30.00PLN
Netto:28.57PLN(Vat 5%)
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

 


Proponowany przez nas produkt olej słonecznikowy  to olej zimnotłoczony metodą tradycyjną. Jest też nierafinowany. Dzięki temu zachowuje swoje naturalne wartości. 

Olej ten jest bogaty w witaminy E, ß-karoten, lecytynę,cynk oraz grupę niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych- Omega 6.

Właściwości:

- duża zawartość kwasów omega 6 (w tym około  62% jest tu kwasu linolenowego w formie cis, który po wchłonięciu z przewodu pokarmowego jest przekształcany do prostaglandyn ) wpływa korzystnie na układ krążenia, zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby tego układu, ogranicza tworzenie się blaszek miażdżycowych, zapobiegając zwężeniu się naczyń prowadzących do miażdżycy a także wpływa na obniżenie cholesterolu

-poprawia funkcje mózgu  

- przeciwdziała zapaleniu stawów i skóry.  

- chroni organizm przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia się ,  

- wspomaga układ odpornościowy,  

- likwiduje nocne skurcze łydek,  

Spożywanie: Olej słonecznikowy zimnotłoczony, przeznaczony jest do zup, sosów, kasz, makaronów i surówek, sałatek lub do gotowania i krótkotrwałego smażenia.

 

 

Cechy produktu

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CAMELEON JACEK POLACHOWSKI Głubczyn 68F, 77-430 Złotów, NIP: 7671298757, REGON: 570336974, w celu publikacji komentarza - zgodnie z Polityką Prywatności

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook